Kategorie: / AGD / Odzież i Obuwie / Pozostałe / Telefony / Telekomunikacja / Turystyka i wypoczynek / Usługi / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum Handlowe Tulipan Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Handlowe Tulipan
5 / 5 2023-01-26

Bardzo się cieszę, że mam możliwość pomóc innym klientom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb oraz w znalezieniu naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Ogromnym plusem tego miejsca, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji opinii. Oznacza to, że opinie są publikowane wkrótce po wysłaniu i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-18

W ostatnich latach wyłącznie na platformach internetowych, takich jak Google i media społecznościowe, przeglądałem komentarze klientów na temat marek i ich asortymentu. Jednak teraz zobowiązuję się samemu odwiedzać to miejsce. Niektóre opinie są wyrażone bardzo emocjonalnie, co utrudnia wyciągnięcie wniosków na temat produktu. Jednak mam pewność, że moderatorzy nie dokonują żadnych zmian w tych wypowiedziach.

5 / 5 2022-07-05

Ostatnio zacząłem czytać komentarze klientów na różnych platformach. Wcześniej zawsze sprawdzałem je tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak zauważyłem, że warto spojrzeć też tutaj. Czasami te komentarze są trochę brakujące w szczegółach, więc nie dowiemy się zbyt wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej mamy pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-07-24

W jednym miejscu są zgromadzone wszystkie potrzebne sklepy. Oszczędzam kupę czasu nie musząc jeździć po całym mieście.

5 / 5 2021-07-06

Jestem przekonany, że każda osoba ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi miała bezpośredni kontakt. Oczywiście, gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany produkt jest niemalże w całości krytykowany, wtedy nie decyduję się na zakup, ponieważ te negatywne komentarze nie pochodzą z przypadku.

Rzetelne opinie o Centrum Handlowe Tulipan

Centrum Handlowe Tulipan

Siedziba
Łódź

WWW
https://www.chtulipan.pl/

Email
lo­dz1@ap­sys­gro­up.pl

Telefon
42 676 79 22

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie