Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

Centrum Kredytowe Akrybia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Kredytowe Akrybia
5 / 5 2022-06-21

Oceniam tylko wtedy, gdy wiem, że moje recenzje nie będą zmienione albo ukryte przez administratora. W tym miejscu moje oceny są widoczne natychmiast, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Podziwiam, że nie ulegacie presji. Z tego powodu traktuję to miejsce z szacunkiem.

5 / 5 2022-05-12

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat towarów, usług i firm, z którymi miał realny kontakt. Przyznaję, że gusty są różne i nie należy dyskutować o nich, jednakże gdy zauważam, że sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, decyduję się zrezygnować, ponieważ nie mogą one powstać bez powodu.

0 / 5 2017-11-17

Pewna osoba o imieniu Grażyna Szczepanik, zatrudniona w firmie CK Akrybia, rozsyła niechciane wiadomości, oczywiście podszywając się pod prośbę o zgodę na przesłanie przykładowych obliczeń dotyczących kredytu dla firm. Ciekawe, jak inspektorzy RODO zareagują na to działanie.

0 / 5 2017-11-17

Firma CK Akrybia otrzymuje spam od Pani Grażyny Szczepanik, który jest podszyty hasłem "Proszę o zgodę na przesłanie przykładowych wyliczeń dotyczących kredytu firmowego". Ciekawe jak inspektorzy RODO zareagują na to.

Rzetelne opinie o Centrum Kredytowe Akrybia

Centrum Kredytowe Akrybia

Siedziba
Łódź

WWW
http://ckakrybia.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie