Kategorie: / Dom

Centrum.meble.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum.meble.pl
5 / 5 2023-01-14

Bardzo mnie raduje fakt, że mogę wspierać innych klientów w dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu, zamawianiu spersonalizowanych usług lub wskazywaniu sprawdzonych sklepów. Dużym plusem tego miejsca jest, według mnie, to, że nie zmienia się komentarzy. Opinie są publikowane prawie natychmiast w serwisie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-10

Wielu sprzedających, podobnie jak nasz rząd, składa obietnice, jednakże ich rzeczywiste działania bywają różne od tych reklamowanych w materiałach marketingowych. Ze względu na to, uważam, że pojawienie się takich stron internetowych to dobra rzecz. Firma, która jest uczciwa i dba o swoich klientów, ma szansę zaistnieć w sieci i dalej pracować nad ulepszaniem jakości swoich produktów lub usług, natomiast niesolidni sprzedający tracą zaufanie klientów. To jest właśnie takie podejście, które należy popierać!

0 / 5 2017-04-29

Chociaż termin dostarczenia mojego zamówienia już minął, nikt nie był uprzejmy poinformować mnie, że nie będzie dostarczone na czas. Kiedy sam skontaktowałem się ze sklepem, moje zdanie o ich obsłudze tylko się pogorszyło. Nie otrzymałem żadnej próby pomocy ani nawet przybliżonej daty zrealizowania zamówienia.

Rzetelne opinie o Centrum.meble.pl

Centrum.meble.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://www.centrum.meble.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie