Kategorie: / Dom i ogród / Ogród / Usługi

Centrum Ogrodnicze Urbanikowie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Ogrodnicze Urbanikowie
5 / 5 2022-10-22

Oprócz zamieszczania opinii o sklepach i usługach, regularnie je również sprawdzam. Dzięki temu platformie udało mi się uniknąć już pięciokrotnie nawiązania współpracy z dostawcą, który ma negatywne podejście do konsumentów. Zamiast tego, odkryłem godną zaufania markę, której jestem lojalnym klientem. Jestem bardzo zadowolony z waszej obecności.

5 / 5 2022-04-12

Według mnie każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie dotyczące używanych produktów, usług, lub sprzedających, z którymi mieliśmy rzeczywisty kontakt. Jednocześnie uważam, że różne osoby mają różne zdania, jednak jeśli zauważam, że większość opinii na temat danego produktu jest negatywna, to nie decyduję się na zakup, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie opinie są bezpodstawne.

5 / 5 2022-01-16

Każdy wie, że sprzedawcy i politycy często obiecują wiele rzeczy. Jednakże, rzeczywistość często nie wygląda tak idealnie jak w reklamach. Dlatego istnieją strony internetowe, które pomagają konsumencie wybierać. Firmy, które zależy na zadowoleniu klientów, reklamują się tam i uzyskują cenne opinie od swoich odbiorców. Natomiast oszuści tracą swoją reputację i klientów. To świetne rozwiązanie!

5 / 5 2021-06-28

Tylko wtedy, gdy jestem pewny w 100%, że moje opinie nie zostaną ”wypolerowane” lub usunięte przez moderatorów tej strony, piszę i publikuję je. Tutaj każda moja opinia natychmiast staje się widoczna dla innych - nie ma znaczenia, czy jest pozytywna czy negatywna, odnosi się do małej firmy rodzinnej czy dużego koncernu. Widzę, że nie boicie się publikować różnych opinii, co bardzo cenię.

5 / 5 2021-05-22

Przeogromny wybór roślin

Rzetelne opinie o Centrum Ogrodnicze Urbanikowie

Centrum Ogrodnicze Urbanikowie

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.urbanikowie.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 668 678 879

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie