Kategorie: / Dom / Kultura i rozrywka / Odzież i Obuwie / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Centrum Riviera Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Riviera
5 / 5 2022-07-30

Bardzo mnie raduje, że mogę wspomagać innych klientów w odnalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę lub znalezieniu zaufanego sklepu. Jednym z największych atutów tej usługi, jak ja to widzę, jest to, że nie modyfikuje się opinii. Opinia jest praktycznie natychmiast publikowana na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-05

Wydaję moją opinię tylko wtedy, kiedy jestem pewny, że nie zostanie zmieniona lub ukryta przez moderatora na stronie internetowej. Tutaj moje komentarze są od razu widoczne dla innych czytelników, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiego przedsiębiorstwa. Doceniam fakt, że nie boicie się odkrycia prawdy i szanuję to.

5 / 5 2022-01-18

Ogromne centrum handlowe

5 / 5 2021-11-29

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych kupujących na temat sklepu internetowego i produktu, który wybrałem. Robię to od wielu lat i zawsze było warto. Polecam ten sposób każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze problemy z zamówieniem, zwroty, reklamacje i rozmowy z sprzedawcą.

5 / 5 2021-06-20

Według mnie każda osoba ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług czy sprzedawców, z którymi miała realny kontakt. Chociaż zgadzam się z powiedzeniem "o gustach się nie dyskutuje", to patrząc na to, że jakiś sprzedawca ma głównie krytyczne opinie, z pewnością będę szukać dalej, ponieważ nie mogą one pochodzić z przypadku.

Rzetelne opinie o Centrum Riviera

Centrum Riviera

Siedziba
Gdynia

WWW
https://centrumriviera.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 58 770 88 91

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie