Kategorie: / Budownictwo

CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK
5 / 5 2019-02-08

Polecamy tę firmę ze względu na terminowe wywiązywanie się ze swoich zobowiązań.

5 / 5 2018-12-10

Chcielibyśmy podziękować firmie CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK za doskonałe wykonanie naszego projektu inwestycyjnego. Mimo że mieliśmy bardzo ciasne terminy i wysokie wymagania jakościowe, firma poradziła sobie sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Gorąco polecamy CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK jako doskonałego wykonawcę.

5 / 5 2018-09-28

Chcielibyśmy podziękować firmie CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK za doskonałe wykonanie naszego projektu inwestycyjnego. Mimo trudnych terminów i wysokich standardów jakościowych, zadanie zostało zrealizowane profesjonalnie i bezproblemowo. Z całego serca polecamy firmę CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK jako niezwykle kompetentnego wykonawcę.

5 / 5 2018-07-15

Dwór Zieleniewskich, będący instytucją kultury w Trzebini, chciałby wyrazić swoje szczególne zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Centrum Rusztowań P.W. Wiesława Piechnika z Młoszowej w organizowaniu imprez na terenie miasta i gminy Trzebinia. Pomoc techniczna i fachowość były niezbędne podczas naszych artystycznych przedsięwzięć, a wyposażenie oraz dyspozycyjność spełniały nasze potrzeby. Dodatkowo, nasza instytucja jest wpisana do Wojewódzkiego Rejestru Zabytków w Krakowie, co jest dodatkowym atutem naszej współpracy. Działalność firmy pana Wiesława Piechnika cieszy się zasłużonym uznaniem i wyróżnieniem, a my życzymy firmie dalszych sukcesów i zaangażowania społecznego.

0 / 5 2018-02-27

Firma CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK cieszy się reputacją godną zaufania, wiarygodności i solidności w działaniu. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi tej firmy, która spełnia najwyższe standardy jakości w świadczeniu swoich usług.

0 / 5 2017-12-31

Firma CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK jest znana jako uczciwy, wiarygodny i godny zaufania partner. Z całkowitym przekonaniem polecamy usługi CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK jako przedsiębiorstwa, które spełnia najwyższe normy jakości w świadczeniu usług.

Rzetelne opinie o CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK

CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK

Siedziba
Młoszowa

WWW
http://www.centrumrusztowan.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48601886808

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie