Kategorie: / Serwis

Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J. Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J.
3 / 5 2023-12-18

dałam 28 Listopada do naprawy telewizor i do tej pory jeszcze go nie mam...a jak dzwonię to codziennie słyszę inne teksty i że czekają na części...jak można tyle czasu czekać na części...zastanawiam się czy mój telewizor do nich dotarł.bo śledzę przesyłkę i nic się nie rusza. Dla mnie są wielkimi oszustami...nigdy w życiu już żadnych rzeczy nie ubezpieczę. !!!!!

3 / 5 2023-12-14

Witam !!!! szkoda mego pisania ale moim zdanie firma ta to tylko oszustwo..mój TV jest ubezpieczony w HERGO HESTIA ale naprawa jest w OLSZTYNIE...Oni są skandaliczni bo codziennie dzwonię i upominam się o mój telewizor i codziennie co innego słyszę...zastanawiam się czy w ogóle otrzymam telewizor...myślę że podam wszystkich do sądu !!!!

5 / 5 2022-06-29

Na tym miejscu można znaleźć opinie o dużych firmach i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam je przed zakupem w nieznanym sklepie i do tej pory nie doświadczyłam żadnych rozczarowań. Bardzo cieszę się, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-06-16

Przez ostatnie lata przeglądałem recenzje użytkowników o firmach i ich asortymencie głównie na Google i Facebooku. Teraz również regularnie sprawdzam je tutaj. Niektóre opinie są mało rzeczowe, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej można zauważyć, że właściciele strony nie zmieniają wypowiedzi.

1 / 5 2017-11-09

Telewizor, który przekazałem do naprawy, minęło już 6 tygodni i do tej pory nie widzę żadnych postępów. Zero kontaktu ze strony serwisu, a wszelka próba komunikacji z nimi z mojej strony zostaje zignorowana. Dostaję wrażenie, że firma nie traktuje swoich klientów poważnie i ciągle odkłada rozwiązanie problemów petitentów.

1 / 5 2017-11-09

Po upływie sześciu tygodni oddałem telewizor do naprawy, jednak firma nie wykonała żadnych działań ani nie skontaktowała się ze mną. Próbowałem nawiązać jakąkolwiek komunikację z nimi, ale nieustannie odraczali obsługę klientów.

Rzetelne opinie o Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J.

Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J.

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://csdp.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie