Kategorie: / Edukacja i szkolnictwo / Handel

CENTRUM SZKOLEŃ B.H.P. BARTOSZ KORSAK Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CENTRUM SZKOLEŃ B.H.P. BARTOSZ KORSAK
5 / 5 2018-12-15

Ta firma jest naprawdę godna zaufania, pomimo nieoczekiwanych problemów administracyjnych, zdołali załatwić wszystko terminowo. Można na nich liczyć w kwestii współpracy i kontaktu. Rzadko kiedy, jako klient, czuję się tak bardzo zadowolony.

5 / 5 2018-12-15

Ta firma jest naprawdę godna zaufania i mimo napotkanych trudności, które wynikały z aspektów biurokratycznych, mieli wszystko załatwione na czas. Zawsze można na nią liczyć i utrzymują dobry kontakt. Jestem rzadko kiedy tak bardzo zadowolony jako klient.

5 / 5 2018-07-21

Dzięki tej firmie, zdobyłem kwalifikacje do obsługi wózków widłowych i podestów ruchomych. Co najlepsze, mogłem opłacić kurs w dogodnych ratach - sam tak zrobiłem jakiś czas temu i właśnie kończę spłacać. Dodatkowo, udało mi się znaleźć nową pracę. Gorąco polecam!

5 / 5 2017-12-13

Kurs został przeprowadzony w sposób bardzo rzetelny. Byłem w stanie spędzić więcej czasu na jeździe na wózkach widłowych, niż było to zaplanowane. Serdecznie polecam. Co więcej, posiadają również bardzo nowoczesne pomieszczenia.

0 / 5 2017-11-19

Uczestniczyłem w szkoleniu, gdzie zdobywałem umiejętności obsługi wózków i ładowarek. Otrzymałem certyfikaty w różnych językach, a także miałem możliwość swobodnego korzystania z tych urządzeń. Dla osób, które cenią praktyczne doświadczenie, ten kurs jest idealną okazją do intensywnych treningów.

0 / 5 2017-11-19

Na tamtym kursie uczestniczyłem w szkoleniu dotyczącym obsługi wózków i ładowarek. Otrzymałem certyfikaty w kilku językach oraz miałem możliwość poruszania się tymi urządzeniami tak długo, jak tylko chciałem. Dla tych, którzy cenią praktyczne doświadczenie, ten kurs pozwala na dużą ilość treningu.

5 / 5 2017-07-11

Rozpocząłem kurs na wózki na Pradze, gdzie było naprawdę rewelacyjnie. Jednak ostatnio firma przeniosła się do Łodzi na ulicę Siedlecką, a tutaj jest po prostu niesamowicie fajnie. Pełno jest nowych wózków i pięknych hal. Chyba nie skończę kursu szybko, hehe, ale naprawdę jest tutaj super.

5 / 5 2017-07-11

Szkolenie na wózki widłowe rozpocząłem na dziale praskiej, gdzie atmosfera była niesamowita. Jednak ostatnio firma przeniosła się do siedleckiej w Łodzi, a tutaj jest po prostu niesamowicie świetnie - pełno nowych wózków i ładnych hal. Wygląda na to, że szybko nie ukończę kursu, haha, ale bardzo mi się podoba tutaj.

2017-04-28

Bardzo dobra firma, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Rzetelne opinie o CENTRUM SZKOLEŃ B.H.P. BARTOSZ KORSAK

CENTRUM SZKOLEŃ B.H.P. BARTOSZ KORSAK

Siedziba
lodz

WWW
http://www.centrumszkolen.eu

Email
[email protected]

Telefon
698922696

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie