Kategorie: / Usługi / Pozostałe

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS
5 / 5 2022-02-21

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Ogromnym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-04

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, rutynowo już wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2019-02-18

Firmę poleciła mi znajoma. Miałem sytuację gardłową i nigdzie nie mogłem znaleźć wykonawcy na cito. W BASie obsługa na medal. Bez problemów. Bez zbędnych pytań. Jestem bardziej niż zadowolony. Konsultantki bAS uprzejme i profesjonalne. Dzięki ich pomocy załatwiłem sprawy wyjazdowe w terminie, a już myślałem, że przepadnie mi mnóstwo kasy związanej z odwoływaniem rezerwacji. Będę wracał :)

5 / 5 2017-12-16

Świetne biuro tłumaczeń, miła obsługa, szybkie wyceny. Polecam!

Rzetelne opinie o Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.bas.pl

Email
[email protected]

Telefon
022 627 33 33

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie