Kategorie: / Usługi / Pozostałe

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS
5 / 5 2022-02-21

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym klientom w dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w wyborze godnego zaufania sprzedawcy. Ogromnym plusem tego miejsca jest brak moderacji komentarzy, co oznacza, że opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie i nie jest modyfikowana przez administratorów.

5 / 5 2021-10-04

Zanim dokonam zakupu przez internet, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników odnośnie wybranego sklepu i asortymentu. To moja rutyna, którą wykonuję od kilku lat i nigdy nie doświadczyłem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na zwroty, reklamacje czy kłótnie ze sprzedającymi.

5 / 5 2019-02-18

Dostałem polecenie od mojej znajomej, aby skorzystać z usług firmy BAS. Przytrafiła mi się sytuacja związana z problemami gardłowymi i nie mogłem znaleźć nikogo z możliwością wykonania usługi na szybko. Obsługa, jaką otrzymałem w BASie, była doskonała. Z łatwością zdołali mi pomóc bez zbędnych pytań. Byłem bardzo zadowolony z ich pomocy. Konsultantki były bardzo uprzejme i profesjonalne, co pozwoliło mi załatwić moje sprawy związane z wyjazdami bez żadnych opóźnień. Z ich pomocą zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy, jakie straciłbym na odwoływaniu rezerwacji. Z pewnością będę korzystał z ich usług w przyszłości.

5 / 5 2017-12-16

Świetne biuro tłumaczeń, miła obsługa, szybkie wyceny. Polecam!

Rzetelne opinie o Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.bas.pl

Email
[email protected]

Telefon
022 627 33 33

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie