Kategorie: / Pozostałe

Centrumagdrtv.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.49
opinie o Centrumagdrtv.pl
2 / 5 2019-03-21

Przeprowadzenie transakcji nie było możliwe, zrezygnowałam z zakupu, ponieważ nie miałam pewności, kiedy towar zostanie dostarczony. Zauważyłam, że jest dużo zainteresowanych a bardzo mała ilość produktów. Moją radą jest zmiana opisu na stronie internetowej, aby wyraźnie zaznaczyć, że towar jest dostępny po 7 dniach, ponieważ obecny opis jest nieprawdziwy. Jestem rozczarowana, że sklep wprowadza w błąd swoich klientów, co zmusiło mnie do zakupu pralki w innym miejscu, ale za wyższą cenę. Ze względu na brak rzetelności informacji na stronie internetowej, nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2019-03-07

Zamawiałem płytę indukcyjną Teka ( trudno dostępną} .Świetna komunikacja ze sklepem jak i z firmą kurierską .Bardzo szybka dostawa . Polecam ten sklep.

5 / 5 2019-01-20

Super

5 / 5 2019-01-17

Widziałem już wiele rzeczy w życiu, ale jeszcze nigdy nie spotkałem tak szybkiej i błyskawicznej obsługi. Mój towar dotarł do mnie niesamowicie szybko, mimo że był długi weekend. Wszystko zostało doskonale zapakowane, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu, a do tego korzystają z bardzo dobrej firmy kurierskiej. Jestem bardzo mile zaskoczony obsługą tego sklepu. Bardzo gorąco polecam wszystkim robienie zakupów właśnie tutaj.

5 / 5 2019-01-14

Osoba sprzedająca z dużą wiedzą i umiejętnościami udziela odpowiedzi na pytania, szybko i skutecznie znajduje produkt spełniający określone parametry, a następnie realizuje zamówienie. Gorąco polecam skorzystanie z usług Centrumagdrtv.pl, zwłaszcza dzięki profesjonalnej obsłudze Pana Darka.

5 / 5 2019-01-14

Pan Darko, który obsługuje klientów w Centrumagdrtv.pl, jest bardzo kompetentnym sprzedawcą. Bardzo szybko i efektywnie odpowiada na pytania klientów oraz potrafi skutecznie znaleźć produkty o określonych parametrach. Ponadto, realizuje zamówienia w sposób profesjonalny. Serdecznie polecam Centrumagdrtv.pl, a szczególnie obsługę Pana Darka.

0 / 5 2019-01-13

Od zakupu płyty indukcyjnej w tym sklepie minął już trzeci tydzień, ale wciąż nie otrzymałam jej. Kontakt z nimi został przerwany dwa tygodnie temu - nie odpowiadają na moje maile i nie odbierają telefonu.

0 / 5 2019-01-13

Minęło już trzy tygodnie od momentu zakupu płyty indukcyjnej w tej konkretnie w sklepie. Jednak do dzisiaj nie otrzymałam jej. Kontakt z nimi nagle przerwał się dwa tygodnie temu i od tego momentu nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na moje e-maile ani nie odbierają telefonu.

2019-01-13

Przesyłka sprawna. Towar zgodny z zamówieniem.

5 / 5 2019-01-10

Ten sklep jest naprawdę świetny i godny zaufania. Zamówiłam sporo sprzętu od jednej konkretnej firmy i zamówienie zostało szybko i precyzyjnie zrealizowane. Bardzo się cieszyłam, że mogłam przesunąć termin odbioru ze względu na opóźnienie remontu kuchni. Obsługa była bardzo miła i kompetentna. Zdecydowanie polecam ten sklep.

5 / 5 2019-01-10

Sklep ten jest bardzo dobry i solidny. Zamówiłam dużą ilość sprzętu od jednej firmy. Moje zamówienie zostało szybko i dokładnie zrealizowane. Mogłam przesunąć odbiór sprzętu ze względu na opóźnienia związane z remontem kuchni. Obsługa była bardzo miła i fachowa. Zdecydowanie polecam ten sklep.

2019-01-06

Przysłano nie ten filtr co zamawiałem

5 / 5 2018-12-27

SPRAWNIE, SZYBKO, TERMINOWO

5 / 5 2018-12-24

Profesjonalna obsługa. Rzetelna informacja na każdym etapie realizacji zamówienia. Produkt zapakowany doskonale na czas dostawy. A KURIER REWELACJA

0 / 5 2018-12-19

Komunikacja z tą firmą jest bardzo niestabilna - nie jest możliwe skontaktowanie się z nimi telefonicznie ani przez fax, a na maile również nie otrzymuje się odpowiedzi. Po kliknięciu w przycisk "kupuj" nie ma żadnej informacji co dalej się dzieje z zamówieniem. Zdecydowałem się anulować zakup, ponieważ przez kilka dni nie otrzymałem żadnej odpowiedzi odnośnie terminu, sposobu i kosztu realizacji zamówienia.

5 / 5 2018-12-17

Obsługa w tym sklepie jest niesamowicie dobra - bardzo szybka i profesjonalna. Nie ma żadnych problemów z fakturami. Transakcje są przeprowadzane błyskawicznie, a obsługa jest miła. Na pewno polecam ten sklep wszystkim i będę korzystać z niego jeszcze wielokrotnie, a także polecam go innym osobom.

5 / 5 2018-12-17

Obsługa w tym sklepie jest niesamowita - szybka, profesjonalna i rewelacyjna. Nie ma żadnych trudności związanych z fakturami, a transakcje są przeprowadzane bardzo szybko i z miłą obsługą. Gorąco polecam ten sklep wszystkim i będę go polecać wielu innym osobom, a także sama nadal z niego korzystać.

5 / 5 2018-12-15

W większości przypadków korzystam z sprzedaży przez internet, ponieważ mam coraz mniej czasu i doba staje się coraz krótsza. Zawsze istnieje ryzyko, że natknę się na nieuczciwego sprzedawcę, który nie będzie traktować mnie rzetelnie i uczciwie jako kupującego. Na szczęście ten sklep, z którym miałem okazję rozmawiać przez telefon w sprawie mojego zamówienia, był bardzo przyjazny i skutecznie radził sobie z moimi wymaganiami. Mój zamówiony towar został dostarczony bardzo szybko, a cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi sklepami internetowymi i stacjonarnymi (nawet z kosztami przesyłki). Wszystko było świetnie zapakowane i zgodne z tym, czego szukałem. Bardzo polecam tę współpracę.

5 / 5 2018-12-12

polecam,1 telefon i wszystko wykonane co do minuty i dnia :)

5 / 5 2018-11-28

Ten sklep internetowy i stacjonarny jest bardzo dobry, ponieważ oferuje wiele różnego rodzaju sprzętu, który jest wystawiony na ekspozycji. Kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo miły, a odpowiedzi na pytania są szybkie i fachowe. Przed odbiorem zamówionego sprzętu, sklep sprawdza, czy nie został on uszkodzony. W moim przypadku sami zgłosili reklamację i szybko sprowadzili nowy sprzęt. Obsługa sklepu z chęcią pomogła mi (kobiecie w ciąży) z załadunkiem sprzętu do samochodu. Był to dla mnie miły i pozytywny zaskok. Zdecydowanie polecam ten sklep, który charakteryzuje się wspaniałą, kulturalną i profesjonalną obsługą. Mam nadzieję, że będzie więcej takich sklepów.

Rzetelne opinie o Centrumagdrtv.pl

Centrumagdrtv.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.centrumagdrtv.pl

Email
[email protected]

Telefon
609 577 907

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie