Kategorie: / Pozostałe

Centrumkolorow.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrumkolorow.pl
5 / 5 2018-11-21

polecam sklep kupuje odbieram w Łodzi na krzemienieckiej 2 Super zaopatrzony najlepszy sklep w Łodzi

0 / 5 2017-12-02

Państwa sklep sprzedał towar niezgodny z umową, którym był grzechotka pneumatyczna Yato YT-0982 z zamówienia nr 9928. Oznaczony jako nowy, okazał się być towarem z ekspozycji, który był używany i posiadał wady takie jak uszkodzenia, zabrudzenia czy wyeksploatowanie. Konkretnie była to całkowicie niesprawna grzechotka, która była bardzo stara (rok produkcji 2006) oraz posiadała naloty rdzy i kurz. W związku z tym, żądamy zwrotu gotówki oraz odebrania wadliwego towaru. Sklep zataił informacje o stanie towaru, co spowodowało stratę dla nas, jako kupujących.

0 / 5 2017-09-15

Towar dotarł do mnie już na drugi dzień po złożeniu zamówienia i został starannie zapakowany, tak żeby przetrwał nawet atak Majdanowców. Wszystkie pudełka były fabrycznie nowe i nieuszkodzone. Na razie jeszcze nie miałem okazji sprawdzić wszystkiego, ale ogólne wrażenia związane z tą transakcją są bardzo pozytywne.

0 / 5 2017-07-16

Jeśli masz wadliwy towar, nie zachęcaj do jego zakupu innych, ponieważ nie otrzymasz zabrakłych rzeczy. Sklep traktuje klientów po macoszemu i odmawia zwrotu towaru lub pieniędzy. Ja otrzymałem zestaw kluczy COVAL z uszkodzoną grzechotką i umówiłem się na reklamację, odsyłając uszkodzoną część. Niestety, kontakt z firmą był bardzo utrudniony, 90% moich próśb pozostało bez odpowiedzi, a 10% sklep zwalał na producenta. Mimo to, nie można winić producenta za brak zaangażowania sklepu w sprawę klienta. Otrzymałem obietnicę wysłania nowej grzechotki i koszulki w ramach przeprosin, jednak obietnica nie została spełniona, a moje kolejne maile pozostały bez odpowiedzi. Po dwóch miesiącach postanowiłem się poddać.

Rzetelne opinie o Centrumkolorow.pl

Centrumkolorow.pl

Siedziba
Konstantynów Łódzki

WWW
http://www.centrumkolorow.pl

Email
[email protected]

Telefon
042 211 11 92

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie