Kategorie: / Pozostałe

Centrumkolorow.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Centrumkolorow.pl
5 / 5 2018-11-21

polecam sklep kupuje odbieram w Łodzi na krzemienieckiej 2 Super zaopatrzony najlepszy sklep w Łodzi

2017-12-02

Zamówienie nr 9928 celowa sprzedaż towaru niezgodnego z umową. a poniżej pismo: W związku ze sprzedażą przez Państwa sklep, towaru z zamówienia nr 9928: grzechotka pneumatyczna Yato YT-0982, odznaczonego jako nowy, a w rzeczywistości towaru z ekspozycji, który jest  jest  towarem niepełnowartościowym ze względu na uszkodzenia, zabrudzenia, wyeksploatowanie itd., a w tym konkretnym przypadku jest towarem całkowicie niesprawnym, czy poprzez jest wiek rok.prod. 2006, też poprzez niewłaściwe składowanie towaru przez wiele lat ( na osprzęcie są naloty rdzy oraz wszech obecny kurz, pył), żądam natychmiastowego zwrotu gotówki oraz odebrania od nas wadliwego towaru.   Fakt, że towar jest z wystawy, bardzo stary, nie jest towarem nowym, oraz, że jest uszkodzony został przez Państwa celowy zatajony, dla własnej korzyści, ze stratą dla kupującego.

2017-09-15

Towar dostałem na drugi dzień po zamówieniu, wszystko opakowane tak solidnie że pewnie przetrwałoby nalot Majdanowców, wszystkie pudełka nowe w nienaruszonym stanie, na razie jeszcze wszystkiego nie sprawdzałem, ale moje wrażenia z transakcji są jak najbardziej pozytywne.

2017-07-16

Nie reklamujcie wadliwego towaru bo go już nie zobaczycie. SKLEP KPI SOBIE Z KLIENTA! NIE ZAMIERZA WYDAĆ TOWARU ANI PPIENIĘDZY :( Towar otrzymałem wadliwy (zestaw kluczy COVAL z uszkodzona grzechotką). Po wcześniejszym umówieniu się na reklamację, odesłałem grzechotkę. Później dzwoniłem i pisałem niezliczoną ilość razy. 90% razy bez odpowiedzi, 10% - zwalanie na producenta. Na producenta jednak nie możecie zwalić swojego stosunku do klienta. W końcu obietnica wysłania grzechotki z innego zestawu i koszulki w ramach przeprosin... znów nie spełniona. I ponownie brak odpowiedzi na kolejne mejle. Po 2 miesiącach poddaję się :(

Rzetelne opinie o Centrumkolorow.pl

Centrumkolorow.pl

Siedziba
Konstantynów Łódzki

WWW
http://www.centrumkolorow.pl

Email
[email protected]

Telefon
042 211 11 92

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie