Kategorie: / Pozostałe

Ceramika-dekoracyjna.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ceramika-dekoracyjna.pl
5 / 5 2022-11-01

Wszyscy zwykle wiedzą, że sprzedawcy i rząd obiecują dużo, ale w rzeczywistości bywa różnie, a nie tak pięknie, jak przedstawiają to w reklamach. Dlatego uważam, że działające w internecie strony są dobrym rozwiązaniem. Nowoczesne firmy, które kładą nacisk na potrzeby konsumentów, mogą reklamować swoje usługi i dowiedzieć się, co powinny poprawić. Natomiast niesolidni przedsiębiorcy tracą na swojej reputacji i tracą klientów. To naprawdę świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-05-08

Uważam, że wszyscy powinni mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi mieli faktyczny kontakt. Oczywiście, gusta są różne, ale jeśli zauważę, że sprzedawca jest jedynie celem negatywnych komentarzy, to nie będę go wybierać, ponieważ te opinie nie pochodzą znikąd.

5 / 5 2018-07-08

Od dwóch lat regularnie nabywam w pobliskim sklepie te wspaniałe butelki, które służą mi jako prezenty dla moich przyjaciół. Niedawno jednak ich cena znacznie wzrosła i musiałem zapłacić już 150 złotych za jedną sztukę. Teraz żałuję, że wcześniej nie znalazłem tej strony internetowej. Obsługa była przyjemna, kontakt bardzo szybki, a zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Gorąco polecam te piękne, ręcznie robione przedmioty.

Rzetelne opinie o Ceramika-dekoracyjna.pl

Ceramika-dekoracyjna.pl

Siedziba
Nowy Wiśnicz

WWW
http://www.ceramika-dekoracyjna.pl

Email
[email protected]

Telefon
785 179 703

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie