Kategorie: / Pozostałe

Ceramiq.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ceramiq.pl
5 / 5 2022-07-31

Jestem radosny, że mogę wspomagać innych klientów w odnalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy znalezieniu faktycznie uczciwego przedsiębiorcy. Według mnie, ogromnym atutem tego serwisu jest fakt, że opinie nie są moderowane. Oznacza to, że opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-08

Oceniam i wyrażam swoją opinię tylko w sytuacji, gdy jestem pewien, że nie będzie ona łagodzona ani usuwana przez moderatora strony. Tutaj każda moja wypowiedź jest publikowana praktycznie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywna czy negatywna, dotyczy rodzinnego biznesu czy lidera rynkowego. Widzę, że nie boicie się przyjmować krytyki, co bardzo mnie szanuję.

5 / 5 2021-08-25

Według mnie, każdy człowiek powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług, oraz sprzedawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Zgadzam się z powiedzeniem "o gustach się nie dyskutuje", jednak jeśli widzę, że jakiś sprzedawca posiada przeważająco negatywne opinie, wycofuję się, ponieważ podejrzewam, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-04-25

Do niedawna sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich oferty głównie za pomocą wyszukiwarki Google i na platformach społecznościowych. Jednak teraz regularnie zaglądam także tutaj. Czasami zdarza się, że recenzje są niewystarczające pod względem treściowych informacji, przez co trudno nam dowiedzieć się czegoś więcej o samym produkcie. Jednak za to mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-05-23

Gwiazdek daję 5, to dobra ocena.

Rzetelne opinie o Ceramiq.pl

Ceramiq.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.ceramiq.pl/

Email
[email protected]

Telefon
222 501 777

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie