Kategorie: / Budownictwo

CERMAG Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CERMAG
5 / 5 2023-03-23

Dotychczas sprawdzałem opinie klientów o firmach i ich ofercie głównie za pomocą wyszukiwarki Google i na profilach firmowych na Facebooku. Jednak obecnie zaczynam sprawdzać je także w tym serwisie obowiązkowo. Czasami recenzje są bardzo emocjonalne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie lub usłudze. Jednak zawsze możemy być pewni, że administratorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2022-07-15

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o firmach działających na całym kraju, jak i o lokalnych małych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zazwyczaj korzystam z tego portalu przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i jeszcze nigdy nie miałam negatywnych doświadczeń. Cieszę się, że istnieją tego rodzaju platformy.

5 / 5 2022-05-16

Na tej stronie można przeczytać opinie o globalnych sieciach handlowych, a także o nowo otwartych sklepach z mojej okolicy. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze dotąd byłem zadowolony. Jest świetnie, że powstają takie strony.

5 / 5 2022-05-16

Na tej stronie można przeczytać opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo otwartych sklepach w moim regionie. Zawsze tu zaglądam przed dokonaniem zakupu w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Jest świetne, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-11-21

Sprawdzam i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będzie ona zmieniona lub ukryta przez administratora strony. Na tej platformie wszelkie moje oceny ukazują się prawie natychmiast po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne i czy dotyczą lokalnej marki czy większego przedsiębiorstwa. Widać, że nie macie obaw, i ja to szanuję.

5 / 5 2021-09-18

Wysoko oceniam firmę

Rzetelne opinie o CERMAG

CERMAG

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.cermag.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 782 00 10

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie