Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe

Chabur Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chabur
5 / 5 2023-01-01

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej towarów, usług lub marek, z którymi mieliśmy rzeczywisty kontakt. Oczywiście, ludzie mają różne gusta, ale jeśli zauważę, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, zrezygnuję z zakupów, ponieważ w takiej sytuacji wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2022-12-30

Zawsze przed dokonaniem zakupu sprawdzam opinie innych klientów na temat sprzedawcy i produktu, zanim kliknę przycisk "potwierdzam i płacę". Również od kilku tygodni regularnie odwiedzam ten portal i czytam komentarze innych osób na ten temat. Dzięki temu nigdy jeszcze nie miałem nieprzyjemnych niespodzianek. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani chęci na późniejsze problemy, takie jak zwroty, reklamacje czy spory ze sklepem.

5 / 5 2022-10-09

Wszyscy zdają sobie sprawę, że sprzedawcy, tak samo jak politycy, często obiecują wiele rzeczy. Niemniej jednak, w praktyce bywa różnie, a nie zawsze spełniają to, co obiecują w swoich materiałach reklamowych. Dlatego cieszę się, że funkcjonują w Internecie takie strony. Dzięki nim uczciwe i skoncentrowane na kliencie firmy mogą zdobyć reklamę i poprawić jakość swoich usług lub produktów, podczas gdy nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. To dobry pomysł!

5 / 5 2021-09-22

Na tej stronie można znaleźć opinie dotyczące zarówno ogólnopolskich sieci, jak i nowych lokalnych firm z mojego obszaru. Zazwyczaj sprawdzam je przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i zawsze byłem zadowolony z wyników. To świetne, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2020-03-20

polecam

Rzetelne opinie o Chabur

Chabur

Siedziba
Środa Wielkopolska

WWW
https://www.chabur.pl/

Email
-

Telefon
612854903

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie