Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Charlotte Menora Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Charlotte Menora
5 / 5 2023-02-16

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-05-22

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne opinie, to nie zamawiam, ponieważ na bank nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-10-01

Jedzenie tutaj to poezja

5 / 5 2021-07-25

Wiadomo, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-21

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o Charlotte Menora

Charlotte Menora

Siedziba
Warszawa

WWW
https://bistrocharlotte.pl/

Email
[email protected]

Telefon
662 204 555

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie