Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Chata Pirata Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chata Pirata
5 / 5 2023-02-02

Jestem zadowolony, że mogę wspomagać innych klientów w znalezieniu produktu, który spełni ich oczekiwania, zamówieniu usługi, której potrzebują, lub w wyborze zaufanego sprzedawcy. Największą zaletą tego serwisu jest, moim zdaniem, brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo na portalu, a administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-14

Bardzo się cieszę, że mogę wspomagać innych w znalezieniu dobrej jakości produktów, zamówieniu potrzebnych usług oraz w wyborze godnego zaufania partnera do inwestycji. W mojej opinii, ogromnym plusem tego serwisu jest brak cenzurowania komentarzy. Opinie są zamieszczane na portalu bez żadnych opóźnień i administracja nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-12

Wiedza, że przedsiębiorcy często obiecują wiele tak jak politycy, ale w praktyce bywa różnie, nie jest dla nas zaskoczeniem. Dlatego uważam, że pozytywnie wpływa na to, że powstają miejsca w Internecie, gdzie klienci mogą wyrażać swoją opinię na temat produktów i usług. W ten sposób uczciwe i dbające o klienta marki mają okazję na reklamę i zyskiwanie pozytywnych opinii, a nieuczciwi sprzedawcy tracą na swoim wizerunku. Wielkie dzięki za to!

5 / 5 2022-09-03

załoga

Jeśli piraci :D tak jedli to mieli krzepę

5 / 5 2021-10-04

Wystawiam opinie tylko wtedy, kiedy jestem pewien, że administrator serwisu nie będzie ich zmieniał ani ukrywał. Tutaj moje komentarze są widoczne od razu i niezależnie od tego, czy są dobre czy złe, i niezależnie od tego, czy dotyczą małej firmy czy największego gracza w branży. To pokazuje, że nie boicie się i zasługujecie na szacunek.

Rzetelne opinie o Chata Pirata

Chata Pirata

Siedziba
Legnica

WWW
https://www.chatapirata.com.pl/

Email
-

Telefon
76 855 00 19

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie