Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Chata Polska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chata Polska
5 / 5 2022-07-12

Ja przeglądam i publikuję opinie jedynie wtedy, gdy mam pewność, że nie będą poddane cenzurze lub nawet usunięciu przez administratora strony. Na tej stronie, każda moja recenzja pojawia się praktycznie natychmiastowo, bez względu na to, czy jest pozytywna, krytyczna, odnosi się do małej firmy lub potężnego monopolisty. Widać wyraźnie, że nie boicie się czegoś i to jest dla mnie godne szacunku.

5 / 5 2022-03-18

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał styczność. Uważam, że gustów się nie kwestionuje, ale jeśli widzę, że firma ma głównie negatywne opinie, to wolę zrezygnować, ponieważ sądzę, że nie wszystkie z nich są bezpodstawne.

5 / 5 2021-09-14

Świetna sieć

5 / 5 2021-08-06

Przez jakiś czas jedynie na profilu firmowym w Google oraz na Facebooku przeglądałem opinie klientów na temat marek, produktów lub usług. Teraz jednak zaczynam je czytać również tutaj, tu jestem na to zobowiązany. Często te komentarze są wyraźnie napisane pod wpływem emocji, dlatego nie dostarczają nam zbyt wielu informacji o samym produkcie. Mimo to możemy mieć pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-05-09

Cieszę się, że mogę asystować innym klientom w wyborze dobrego towaru, zamówieniu najkorzystniejszej usługi i znalezieniu godnego zaufania wykonawcy. Dużym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, fakt, że komentarze nie są modyfikowane. Opinie są od razu publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Chata Polska

Chata Polska

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.chatapolska.pl/

Email
-

Telefon
+48 61 65 00 360

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie