Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe / Żywność / Żywność i gastronomia

Chili24 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chili24
5 / 5 2023-01-20

Dopiero wtedy, gdy mam pewność, że moje recenzje nie będą manipulowane lub ukrywane przez administatorów, publikuję je na portalu. Na tej platformie wszyscy użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć moje opinie, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych czy dużych firm. Cieszę się, że portal nie ulega straszeniu i szanuję to.

5 / 5 2022-10-27

Jestem zadowolony/a, że mogę wspomagać innych klientów w wyborze właściwych produktów, zamawianiu optymalnych usług i wyborze naprawdę uczciwego sklepu. Według mnie, jednym z głównych plusów tej platformy jest brak edycji komentarzy. Moja opinia zostaje praktycznie natychmiastowo opublikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-26

Czytam i udostępniam swoje opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one usuwane lub ocenzurowane przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są widoczne prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy dużej korporacji. Wydaje się, że nie boisz się konfrontacji. To właśnie dlatego cenię to miejsce.

5 / 5 2021-08-16

Cieszę się, że mogę asystować innym użytkownikom w wyborze właściwego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi lub znalezieniu rzetelnego dostawcy. Dużym atutem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, to, że nie ingeruje się w treść opinii. Opinia jest szybko publikowana na stronie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2019-10-19

Dużo ciekawych produktów w ofercie

Rzetelne opinie o Chili24

Chili24

Siedziba
Kraków

WWW
https://chili24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
881 544 544

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie