Kategorie: / Pozostałe

Chillride.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Chillride.pl
2 / 5 2018-11-25

Odradzam skorzystanie z usług tej firmy, ponieważ moje doświadczenie było niezadowalające. Zwróciłam im obręcz z prośbą o założenie nowych szprych do tylnego koła mojego roweru typu holenderskiego. Niestety, napotkałam na niedbałość i niską jakość wykonania. Zamiast odpowiednio grubych szprych, zamontowano cieńsze, co spowodowało pęknięcie kilku z nich, a pozostałe szybko się poluzowały. Nie polecam tej firmy!

0 / 5 2018-08-11

W sklepie oferują szeroki wybór rowerów pochodzących z Holandii oraz dodatkowych akcesoriów. Personel sklepu okazał się bardzo kompetentny w dziedzinie oferowanych produktów - odpowiedział na wszystkie moje pytania. Na początku chciałem tylko zobaczyć, co mają w ofercie, ale po krótkiej rozmowie z pracownikiem zdecydowałem się na zakup nowego roweru. Złatwienie kredytu nie zajęło mi wiele czasu.

5 / 5 2018-07-05

Ten sklep jest niezawodny, otrzymałem szybką i precyzyjną odpowiedź na moje zapytanie mailowe. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Mają w swojej ofercie oryginalne części do holenderskich rowerów, takich jak mój rower Gazelle. Ostatnio zamówiłem u nich tylne oświetlenie Slim Vision.

0 / 5 2017-08-03

Jestem częstym klientem tej placówki handlowej i nie podzielam zdania tej Pani. Oczywiście, może się zdarzyć, że po odebraniu roweru z serwisu coś może nie być w porządku, ale nigdy nie doświadczyłem odmowy reklamacji. Wprost przeciwnie, reklamacja była załatwiana na miejscu, a miejscowa ekipa serwisowa obsługuje tak dużą ilość rowerów, że błąd może się zdarzyć każdemu.

Rzetelne opinie o Chillride.pl

Chillride.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.chillride.pl

Email
[email protected]

Telefon
602-482-455

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie