Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Chinka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chinka
5 / 5 2022-07-28

Bardzo się raduję z możliwości, jaką mam w pomaganiu innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę oraz w odnalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Najważniejszym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Opinia jest natychmiast publikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-17

Przez wiele lat czytałem opinie klientów o różnych markach, ich produktach lub usługach głównie na profilach firm w Google i Facebooku. Jednak teraz zdecydowanie zaczynam czytać je również tutaj. Często te komentarze są mało konkretne i nie dają nam zbyt dużo informacji na temat samego produktu. Jednak przynajmniej mamy pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2022-04-13

Nie tylko zamieszczam tutaj moje opinie o różnych firmach i markach. Zdecydowanie częściej czytam opinie innych. Dzięki temu serwisowi udało mi się już sześć razy uniknąć podpisywania umowy z dostawcą, którego ogólnie nie polecano. Zamiast tego, mogłem wybrać naprawdę wartościową firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja jestem wdzięczny, że ten serwis istnieje.

5 / 5 2021-09-08

Opiniuję tylko wtedy, kiedy jestem pewien, że moje słowa nie zostaną zmienione lub ukryte przez administratora portalu. Wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytelników natychmiast po ich dodaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, odnoszą się do małych firm lub dużych importerów. Widzę, że na tej platformie nie boicie się pokazywać prawdy i szanuję to.

5 / 5 2021-07-22

Polecam, wszystko pycha!

Rzetelne opinie o Chinka

Chinka

Siedziba
Warszawa

WWW
http://chinka.pl/

Email
-

Telefon
505-757-777

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie