Kategorie: / Budownictwo

chmpolska.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o chmpolska.pl
5 / 5 2022-10-10

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w przeszłości tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-12-13

Sądzę, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-11

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-04-19

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich sieciach, jak również o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu strony.

Rzetelne opinie o chmpolska.pl

chmpolska.pl

Siedziba
Ząbki

WWW
http://chmpolska.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie