Kategorie: / Budownictwo

chmpolska.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o chmpolska.pl
5 / 5 2022-10-10

Dawniej zawsze sprawdzałem opinie klientów na temat marek i ich asortymentu tylko na Google i Facebooku. Teraz koniecznie również je sprawdzam tutaj. Część komentarzy jest bardzo emocjonalna, więc nie zdradzają wiele o samym produkcie. Jednak co najmniej widać, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-12-13

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi miało się faktyczne doświadczenie. Jestem przekonany, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich, ale jeśli widzę, że dana platforma sprzedażowa ma głównie negatywne opinie, to od razu rezygnuję, ponieważ coś jest na pewno nie tak.

5 / 5 2021-11-11

Czytuję i udostępniam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one usuwane lub edytowane przez właściciela strony. Na tej platformie moje opinie są publikowane prawie od razu po ich napisaniu, bez znaczenia czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy lidera rynku. Wyraźnie widać, że nie boicie się. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-04-19

Na tej stronie można znaleźć opinie nie tylko o popularnych sklepach na terenie całego kraju, ale także o nowych sklepikach działających w moim rodzinnym mieście. Zawsze tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego jeszcze nie znam, i dotąd nie doznałam zawodu. Jestem wdzięczna, że istnieją takie strony internetowe.

Rzetelne opinie o chmpolska.pl

chmpolska.pl

Siedziba
Ząbki

WWW
http://chmpolska.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie