Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Chochla Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chochla
5 / 5 2022-10-22

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, złożeniu zamówienia na potrzebną usługę czy znalezieniu godnego zaufania sprzedawcy. Największym atutem tego serwisu, moim zdaniem, jest brak kontroli opinii. Każda opinia jest natychmiast publikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-03

Piszę opinie i recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewna, że nie będą one cenzurowane lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są publikowane natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy krytyczne, dotyczą mniejszych firm lub największych graczy w branży. Widzę, że nie poddajecie się presji. I to bardzo mi się podoba.

5 / 5 2021-10-19

Oprócz wystawiania opinii o sklepach i usługodawcach, często też je dogłębnie rozważam. Dzięki temu miejscu odmówiłem aż czterokrotnie wejścia w relację z nieuczciwym przedsiębiorcą, który nie dba o interesy klientów. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście uczciwą markę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że to miejsce istnieje.

5 / 5 2021-09-12

Specjalizacja w zupach to strzał w dziesiątkę

5 / 5 2021-05-16

Wiem, że biznesmeni często obiecują wiele, ale w praktyce bywa różnie. Nie zawsze jest tak, jak zaprezentowano to w reklamach. Dlatego uważam, że warto, aby w sieci działały portale, które dbają o interesy konsumentów. To daje szansę dla etycznych firm, aby zareklamować swoje usługi i posłuchać opinii klientów, a nieuczciwi handlarze tracą kolejnych nabywców. Właśnie taki porządek powinien panować.

Rzetelne opinie o Chochla

Chochla

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://www.chochla.online/

Email
[email protected]

Telefon
+48 515 642 098

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie