Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Chris.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chris.sklep.pl
5 / 5 2022-10-24

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w wybieraniu wysokiej jakości produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i znajdowaniu zaufanych dostawców. Wielkim atutem tego miejsca jest, według mnie, to, że opinie nie są ingerowane. Opinie są publikowane szybko na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-20

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu usług, których potrzebują, lub wyborze naprawdę godnego zaufania sprzedawcy. Według mnie, największym atutem tego serwisu jest to, że nie ma moderacji komentarzy. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-29

Ostatnio zaczynam czytać opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach również na innych stronach, nie tylko na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Często te komentarze są pełne emocji i niekoniecznie mówią wiele o samej rzeczy. Jednak jestem pewny, że moderatorzy serwisu nie usuwają treści.

5 / 5 2021-02-02

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną zmienione lub ukryte przez administratora strony internetowej. Na tej platformie moje oceny są publikowane prawie od razu po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się i to cenię.

Rzetelne opinie o Chris.sklep.pl

Chris.sklep.pl

Siedziba
Puck

WWW
http://chris.sklep.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie