Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Chris.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Chris.sklep.pl
5 / 5 2022-10-24

Miło, że mam okazję pomóc innym osobom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania dostawcy. Wielkim plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-20

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-06-29

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-02-02

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

Rzetelne opinie o Chris.sklep.pl

Chris.sklep.pl

Siedziba
Puck

WWW
http://chris.sklep.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie