Kategorie: / Odzież i Obuwie

Christelle Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Christelle
5 / 5 2022-12-17

Na tej stronie można znaleźć oceny i recenzje zarówno renomowanych sieci handlowych, jak i nowych sklepików z mojego miasta. Regularnie korzystam z niej przed zakupem w nowym miejscu i zawsze było warto. Jestem zadowolony, że istnieją takie platformy, które umożliwiają dzielenie się opinią.

5 / 5 2021-11-29

Oprócz wyrażania moich opinii na temat różnych produktów i usług, dużo częściej sprawdzam ich jakość. Dzięki waszym recenzjom udało mi się już kilka razy uniknąć współpracy z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, znalazłem wiarygodne przedsiębiorstwo, które zawsze mogę polegać. Bardzo się cieszę, że tutaj jesteście.

5 / 5 2021-11-03

Widocznie każdy wie, że ludzie działający jako przedsiębiorcy mają tendencję do składania wielu obietnic, tak samo jak rządy. Niestety, rzeczywistość bywa inna niż to, co prezentowane jest w reklamach. Z tego powodu uważam, że jest dobrze, że w internecie powstają serwisy, które pozwalają na ocenę jakości usług. Dzięki temu nowoczesne i dbające o klientów firmy mają możliwość promocji swoich usług i dowiedzenia się, co powinni poprawić, a ci, którzy nie są rzetelni, tracą reputację i klientów. Gratulacje!

5 / 5 2021-09-27

Do niedawna polegałem tylko na Google i mediach społecznościowych, aby sprawdzić opinie konsumentów o firmach i ich produktach. Teraz, jednak, zaczynam regularnie zaglądać również tutaj. Niestety, niektóre recenzje są mało konkretną i nie dają nam wielu informacji na temat samego produktu. Jednak mam pewność, że administratorzy tej platformy nie usuwają recenzji.

5 / 5 2020-12-25

Duży plus za obsługę znającą się na tym co sprzedaje.

Rzetelne opinie o Christelle

Christelle

Siedziba
Gdynia

WWW
https://www.christelle.pl/

Email
[email protected]

Telefon
58 621 07 00

Komórka
530 869 057

Infolinia
-

Logowanie