Kategorie: / Odzież i Obuwie

Ciaza.net.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ciaza.net.pl
5 / 5 2021-09-22

Znajdują się tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych firmach, jak również o niewielkich przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-05-14

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-01-23

Zanim kliknę ”kupuję”, zawsze zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-06

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

Rzetelne opinie o Ciaza.net.pl

Ciaza.net.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.ciaza.net.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie