Kategorie: / Odzież i Obuwie

Ciazowe.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ciazowe.com.pl
5 / 5 2022-02-15

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem przez ostatnie lata tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-06-06

Zanim kliknę ”potwierdzam zakup”, za każdym razem zaglądam na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego serwisu i interesującego mnie rozwiązania. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

5 / 5 2021-03-05

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-03-02

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Zgadzam się, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie tylko krytyczne opinie, to nie kupuję, ponieważ z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Ciazowe.com.pl

Ciazowe.com.pl

Siedziba
Pszczyna

WWW
http://www.ciazowe.com.pl

Email
-

Telefon
503 104 099

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie