Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

CieKawa Cafe Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CieKawa Cafe
5 / 5 2023-01-21

Nie tylko recenzuję tu firmy. Naprawdę częściej je dokładnie analizuję. Dzięki tej stronie uniknąłem już czterokrotnie podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego odkryłem rzeczywiście uczciwą markę, która jest teraz moim lojalnym klientem. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2023-01-05

Cieszę się, że mogę pomagać innym w znalezieniu dobrych produktów, zamówieniu potrzebnych usług i wybieraniu godnych zaufania sklepów. Najważniejszym aspektem tego serwisu, według mnie, jest to, że opinie nie są zmieniane. Oznacza to, że opinia jest publikowana niemal od razu na stronie i nie jest modyfikowana przez administratorów.

5 / 5 2022-03-13

Dotychczas korzystałem z Google i Facebooka, aby przeglądać recenzje użytkowników na temat firm i ich asortymentów. Teraz jednak sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie wyraźnie są pisane pod wpływem emocji, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Przynajmniej jednak widać, że właściciele strony nie usuwają żadnych treści.

5 / 5 2021-10-27

Publikuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie będą one zmieniane lub ukrywane przez administratora serwisu. Wszystkie moje komentarze są publikowane bezpośrednio po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, są dotyczące mniejszych lub większych firm. Wyraźnie widać, że nie boicie się krytyki, co bardzo szanuję.

5 / 5 2021-08-28

Byłam CIEKAWA :) co tu znajdę i miło zostałam zaskoczona cenami i miłą obsługą.

Rzetelne opinie o CieKawa Cafe

CieKawa Cafe

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ciekawacafe.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
699 879 924

Infolinia
-

Logowanie