Kategorie: / Dom

Cieplne.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cieplne.pl
5 / 5 2022-09-11

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-21

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-08-12

Można znaleźć tu opinie zarówno o rozpoznawalnych firmach, jak i o niewielkich sklepikach z mojego miasta. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2020-11-22

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są mało szczegółowe, więc niewiele można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Cieplne.pl

Cieplne.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://www.cieplne.pl

Email
[email protected]

Telefon
85 8730730

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie