Kategorie: / Pozostałe

Cigarland.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cigarland.pl
5 / 5 2022-05-21

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania wykonawcy. Wielkim atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-07-07

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, każdorazowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu online i wybranego asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-12-16

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-10

Zanim nacisnę ”zamawiam”, zawsze wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Cigarland.pl

Cigarland.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.cigarland.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie