Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

Citi Handlowy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Citi Handlowy
5 / 5 2022-10-29

Najlepszy bank, z jakiego korzystałam, wszystko jest tu łatwe

5 / 5 2022-09-01

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o znanym producencie, jak i małych sklepach z mojego otoczenia. Zawsze przed złożeniem zamówienia w nieznanym sklepie sprawdzam tu opinie innych użytkowników i dotychczas nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją takie portale, które umożliwiają mi dokonywanie rozważnych zakupów.

5 / 5 2022-02-10

Na tej stronie znajdują się recenzje dotyczące zarówno znanych producentów, jak i małych firm z mojego regionu. Często zerkam tu, zanim zamówię jakiś przedmiot z nieznanej mi jeszcze sklepu, i nigdy nie zostałam zawiedziona. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-10-29

Piszę opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one cenzurowane lub usunięte przez moderatora. Tutaj wszystkie moje komentarze są publikowane od razu, niezależnie od ich treści i odnoszą się do małych lub dużych firm. Podziwiam, że nie poddajecie się presji.

5 / 5 2021-07-14

Rozumiemy, że jak politycy, także marki dają wiele obietnic, lecz rzeczywistość bywa inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że obecność serwisów internetowych jest korzystna - wiarygodne i przejrzyste firmy mogą się promować i uzyskać opinie od klientów, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaufanie klientów. Gratulacje!

Rzetelne opinie o Citi Handlowy

Citi Handlowy

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.citibank.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 (22) 657 72 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie