Kategorie: / Medycyna

Citistom.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Citistom.pl
5 / 5 2022-10-24

Bardzo mnie uszczęśliwia, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub w wybraniu rzetelnego wykonawcy. Według mnie, ogromnym plusem tego serwisu jest to, że opinie nie są modyfikowane. Od razu są publikowane na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-15

Przed złożeniem zamówienia sprawdzam opinie innych użytkowników dotyczące sklepu internetowego i produktów, które mnie interesują. Robię to od kilku tygodni i jeszcze nie zawiodłam się na tym sposobie. Polecam tę praktykę każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-20

Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że zarówno sprzedawcy, jak i politycy mają tendencję do obiecującego wiele, ale w praktyce wyniki są różne i rzadko spełniają się tak piękne jak w reklamach. Dlatego uważam, że jest dobre, że w Internecie istnieją strony, które pozwalają solidnym i zorientowanym na klienta biznesom zareklamować się i zdobyć opinie, podczas gdy nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaufanie swoich klientów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2020-12-03

Uważam, że każdy powinien mieć prawo do przedstawienia swojej konstruktywnej opinii na temat produktów, usług lub marek, z którymi faktycznie mieli do czynienia. Oczywiście, nie zawsze wszystkim podoba się to samo, ale jeśli zauważam, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma przede wszystkim negatywne opinie, wolę się z nim nie mieć do czynienia, uważając, że trudno, aby wszyscy byli w błędzie.

Rzetelne opinie o Citistom.pl

Citistom.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://citistom.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie