Kategorie: / Pozostałe

Cito-sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cito-sklep.pl
5 / 5 2023-03-05

Jestem zdania, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy firm, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Jestem również przekonany, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, jednak gdy zauważam, że dany sprzedawca lub dostawca usług otrzymuje głównie negatywne komentarze, wstrzymuję się od zakupu, ponieważ wiem, że te opinie nie powstały bez powodu.

5 / 5 2022-09-29

Dotychczas limitowałem się do przeglądania recenzji użytkowników na temat przedsiębiorstw i ofert, korzystając głównie z wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych. Jednak teraz regularnie zaglądam również tutaj. Zdarza się, że niektóre opinie są mało rzeczowe, co nie daje zbyt wielu informacji na temat samego produktu lub usługi. Jednak dzięki temu mam pewność, że właściciele tego miejsca nie ingerują w wypowiedzi.

0 / 5 2018-02-18

Ten sprzedawca jest naprawdę uczciwy! Polecił mi urządzenie, które idealnie pasuje do moich potrzeb i jest tańsze niż zamierzałem zakupić. Dodatkowo, sprzęt został dostarczony do mnie w ciągu 24 godzin i był bardzo dobrze zabezpieczony. Nawet po zakupie, gdy miałem pytania dotyczące obsługi, otrzymywałem odpowiedzi na moje maile tego samego dnia. Naprawdę życzę sobie, aby było więcej takich firm jak ta!

5 / 5 2017-10-24

Zakupiła u nich kardiotokograf (KTG). Komunikacja była bardzo dobra. Towar został wysłany w tym samym dniu, w którym złożyła zamówienie. Doradca uczciwie poradził odpowiedni model. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2017-10-24

Kupiłam u nich monitor ciśnienia łączącego ze sobą serce i płód. Komunikacja była wyjątkowo dobra. Zamówiony towar został wysłany jeszcze tego samego dnia. Doradca uczciwie polecił mi odpowiedni model. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i zdecydowanie polecam ich usługi.

Rzetelne opinie o Cito-sklep.pl

Cito-sklep.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.cito-sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie