Kategorie: / Pozostałe

Citysport.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Citysport.com.pl
5 / 5 2022-02-16

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-02-15

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą uznanie klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-01-29

Zamieszczane są tu opinie zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych firemkach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2020-11-30

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy przedsiębiorstw, z którymi faktycznie miał kontakt. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma niemal same negatywne komentarze, to nie kupuję, bo na pewno nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Citysport.com.pl

Citysport.com.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.citysport.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie