Kategorie: / Odzież i Obuwie

Ciuszkoholiczka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ciuszkoholiczka.pl
5 / 5 2022-09-23

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-05-02

Fajnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego dostawcy. Sporym plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-21

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-07-21

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są pełne emocje, więc niewiele można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

Rzetelne opinie o Ciuszkoholiczka.pl

Ciuszkoholiczka.pl

Siedziba
Jodłownik

WWW
http://www.ciuszkoholiczka.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie