Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Clarias.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Clarias.pl
5 / 5 2021-11-18

Zanim napiszę recenzję, upewniam się, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez moderatora platformy. Na tej stronie moje komentarze są widoczne od razu - niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. To miejsce jest wyjątkowe, ponieważ nie dajęcie się zastraszyć i szanujecie wolność wypowiedzi.

5 / 5 2021-08-03

Tylko wtedy, gdy jestem pewien, że moje opinie nie zostaną zmienione lub ukryte przez witrynę, piszę recenzje i publikuję je. Moje opinie na tej stronie są widoczne od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczące małej czy dużej firmy. Bardzo doceniam, że nie jesteście skłonni straszyć ludzi i to mnie bardzo do Was przyciąga.

5 / 5 2021-05-10

Jestem zadowolona z możliwości wspierania innych użytkowników w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu potrzebnych usług i wyborze uczciwych przedsiębiorców. Według mnie, niewątpliwą zaletą tej platformy jest brak moderacji komentarzy. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-01

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług oraz sprzedawców, z którymi miał bezpośredni kontakt. Jestem przekonany, że niemożliwym jest zadowolić wszystkich, ale jeśli widzę, że pewna platforma sprzedażowa otrzymuje przeważająco negatywne recenzje, zdecyduję się na rezygnację z korzystania z niej, ponieważ nie są one wszystkie bezpodstawne.

Rzetelne opinie o Clarias.pl

Clarias.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://clarias.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie