Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Clarias.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Clarias.pl
5 / 5 2021-11-18

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Tutaj wszystkie moje komentarze widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-08-03

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one skorygowane czy nawet ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy potężnego importera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-05-10

Cieszę się, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Niepodważalnym atutem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-01-01

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jak widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Clarias.pl

Clarias.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://clarias.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie