Kategorie:

CLASSICAL GRAMOFONIA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CLASSICAL GRAMOFONIA
5 / 5 2022-03-24

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już parę razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-04-07

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego portalu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-16

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2020-12-12

Weryfikuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wysłaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

Rzetelne opinie o CLASSICAL GRAMOFONIA

CLASSICAL GRAMOFONIA

Siedziba
-

WWW
www.classical.gramofonia.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie