Kategorie:

CLASSICAL GRAMOFONIA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CLASSICAL GRAMOFONIA
5 / 5 2022-03-24

Nie tylko zamieszczam tu recenzje na temat sprzedających i ich ofert. Częściej jestem tymi recenzjami zainteresowany. Dzięki tej stronie, parę razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z dostawcą, którego nie polecają inni. W zamian wybrałem rzeczywiście honestyczną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-04-07

Bardzo się cieszę, że mam możliwość wsparcia innych osób w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub wyborze rzetelnego sprzedawcy. Według mnie, największym plusem tego portalu jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia jest od razu publikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-16

Dotychczas przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm oraz ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz regularnie sprawdzam również tutaj. Czasami opinie są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie rzetelnej informacji na temat danej firmy. Jednak w zamian mam pewność, że właściciele platformy nie usuwają recenzji.

5 / 5 2020-12-12

Sprawdzam i tworzę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one cenzurowane lub usuwane przez moderatora strony. Na tej platformie moje oceny są publikowane praktycznie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, krytyczne, dotyczą lokalnej firmy czy największego gracza w branży. Wyraźnie nie dajemy się zastraszyć i szanuję to bardzo.

Rzetelne opinie o CLASSICAL GRAMOFONIA

CLASSICAL GRAMOFONIA

Siedziba
-

WWW
www.classical.gramofonia.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie