Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl) Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)
5 / 5 2022-06-25

Miło, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze jakościowego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-05-11

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedawcy tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-05-01

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-07-25

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)

Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)

Siedziba
Gliwice

WWW
https://www.telecube.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 221 13 14 15

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie