Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl) Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)
1 / 5 2024-03-26

Odradzam korzystanie z firmy Telecube. Klient nie czuje się tam komfortowo, nie jest traktowany po partnersku. Korzystałem z ich usług od wielu lat i wielokrotnie byłem bardzo zawiedziony w jaki sposób zostałem potraktowany. Tym razem rozstanę się z nimi na dobre. W skrócie moje niektóre problemy: zmiana parametrów usługi skutkująca nie działającym oprogramowaniem, brak realizacji połączeń z niektórymi numerami, długie oczekiwanie na usunięcie awarii, wyłączenie świadczenia usługi (brak mojej terminowej wpłaty) a po dokonaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia dalsza odmowa włączenia usługi w oczekiwaniu na fizyczne pojawienie się wpłaty na ich rachunku, odmowa obniżenia rachunku za okres nieświadczenia usługi, dodatkowe obciążenia finansowe za przesłanie emaila z przypomnieniem braku wpłaty. Jest to zdecydowanie firma, którą należy omijać szerokim łukiem.

5 / 5 2022-06-25

Cieszę się, że mogę służyć innym w kwestii wybierania wysokiej jakości produktów, zamawiania spersonalizowanych usług i wyborze rzeczywiście godnych zaufania partnerów do inwestycji. Szczególnie doceniam fakt, że tutaj nie cenzuruje się komentarzy. Każda opinia jest natychmiast publikowana na stronie, a zarządzający nie modyfikują jej w żaden sposób.

5 / 5 2022-05-11

Jesteśmy świadomi, że marki często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak rząd. Niestety w rzeczywistości nie zawsze jest to tak kolorowe jak w reklamach. Dlatego uważam, że korzystanie z pewnych miejsc w internecie jest dobrą rzeczą. Wiarygodne, dbające o swoich klientów marki mają szansę na dobre opinie i informacje zwrotne, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie swoich klientów. Dziękujemy!

5 / 5 2022-05-01

Jest oczywiste, że firmy lubią składać obietnice podobnie jak nasz rząd. Niestety, rzeczywistość bywa bardziej zróżnicowana niż to przedstawiane w reklamach. Dlatego cieszę się, że istnieją serwisy internetowe, które promują uczciwe i troszczące się o klientów marki, poprawiając jakość ich produktów i usług. W ten sposób nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów, a rzetelni mają szansę wypromować swoją firmę. Gratulacje!

5 / 5 2021-07-25

Jestem zdania, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Istotne jest, aby mieć świadomość, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni. Niemniej jednak, jeśli zauważam, że dany sprzedawca lub dostawca usług posiada głównie negatywne recenzje, zdecydowanie kontynuuję poszukiwania, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)

Claude ICT Poland Sp. z o.o. (telefonia VoIP TeleCube.pl)

Siedziba
Gliwice

WWW
https://www.telecube.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 221 13 14 15

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie