Kategorie: / Biuro

CLEAN-EXPRESS LESZEK GABALEWICZ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CLEAN-EXPRESS LESZEK GABALEWICZ
5 / 5 2019-02-15

Współpraca z Panem Leszkiem Gabalewiczem trwa już od 2009 roku i rozwija się doskonale. Jego szeroko zakrojona wiedza i bogate doświadczenie, jak również profesjonalne podejście do naszej spółki, świadczą o nim w najlepszych słowach. CLEAN-EXPRESS, który oferuje i stosuje, jest niezwykle przydatnym narzędziem w naszej działalności, zarówno podczas ofertowania, jak i prowadzenia kontraktów.

5 / 5 2018-11-10

Materiały, które opracował Pan dr inż. Leszek Gabalewicz, są godne zaufania i profesjonalne. Oferują kompletną wiedzę i narzędzia, które mogą skutecznie pomóc w osiągnięciu sukcesu. Program CLEAN-EXPRESS PC zdecydowanie zwiększa wygodę i umożliwia skuteczne zarządzanie firmą. Pan Leszek Gabalewicz szybko i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania i stanowi dla nas dużą pomoc. Jego odpowiedzi są merytoryczne i solidnie uzasadnione. Jest on bardzo przyjazną osobą, która potrafi w prosty sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia. Pracuje on z poważaniem i skutecznością. Gorąco polecam jego usługi wszystkim zainteresowanym. Halina Juszczak, Top Cleaning Service.

0 / 5 2018-06-05

Program Clean Express poprawia i przyspiesza proces wyceny usług związanych z porządkowaniem. Łatwe w obsłudze i symulacji wieloma parametrami narzędzie daje możliwość wygrywania przetargów. Dodatkowo, dzięki odpowiednim schematom, kontrolowanie wydatków związanych z usługą jest łatwiejsze. Wraz z programem otrzymaliśmy wartościowe wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, które pomogły mi zwiększyć pewność siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Optymizm oraz wsparcie merytoryczne Pana Gabalewicza pobudziły mnie do podjęcia kolejnych kroków.

0 / 5 2018-01-06

Clean Express PC to rewelacyjne narzędzie służące do wyliczania kosztów utrzymania czystości. Dzięki niemu podejmowanie decyzji biznesowych oraz planowanie usługi jest znacznie łatwiejsze. Pan Gabalewicz prowadzi wspaniałe szkolenia w obsłudze programu i zapewnia doskonałą obsługę posprzedażową. Jestem przekonany, że polecając ten program oraz Pana Gabalewicza, oferuję rzetelnego partnera w biznesie.

5 / 5 2017-10-15

Jestem zadowolona z zakupu programu Clean-Express, który nabyłam 10 dni temu. Dzięki niemu w tak krótkim czasie zdobyłam dużą wiedzę na temat prowadzenia firmy sprzątającej. Pan Leszek Gabalewicz stworzył profesjonalne opracowania, które pomagają zrozumieć skomplikowane zagadnienia dotyczące opracowań i kosztorysów. Gorąco polecam ten program. Bez jego pomocy nie poradziłabym sobie.

0 / 5 2017-06-22

Witaj! W 2010 roku, będąc początkującą w branży firm sprzątających, straciłam potencjalnych klientów przez zbyt wysokie koszty moich usług. W celu poprawienia swojej sytuacji zakupiłam program CLEAN-EXPRESS PC, który okazał się nieocenionym źródłem wiedzy przy prowadzeniu firmy sprzątającej. Dzięki niemu, wycena usług staje się łatwiejsza i bardziej precyzyjna, co przekłada się na zadowolenie klienta oraz utrzymanie stabilnych zysków. Zaczynałam swoją działalność pod nazwą USŁUGI SPRZĄTAJĄCE, natomiast obecnie jestem właścicielką firmy "WIELDOX". Pozytywne opinie umieszczone na naszej stronie internetowej świadczą o skuteczności oprogramowania pana Leszka Gabalewicza. Serdecznie polecam zakup programu dla wszystkich, którzy poważnie myślą o prowadzeniu własnej firmy. Pozdrawiam, Donata Wielonek.

2017-05-16

Rzetelność, uczciwość i 100% kompetencji. Zakupiony program Clean EXpres to źródło cennych informacji dla firm sprzątających. Serdecznie polecam

Rzetelne opinie o CLEAN-EXPRESS LESZEK GABALEWICZ

CLEAN-EXPRESS LESZEK GABALEWICZ

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.clean-expresspc.pl/index.php

Email
[email protected]

Telefon
+48 501444844

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie