Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

Click 360 Damian Stefański Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Click 360 Damian Stefański
5 / 5 2022-09-19

Publikowane są tutaj opinie zarówno o globalnych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-06-09

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem dotąd tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-04-18

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-31

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o dużych markach, jak również o rodzinnych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o Click 360 Damian Stefański

Click 360 Damian Stefański

Siedziba
Poznań

WWW
http://click360.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie