Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Dom

Clineo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Clineo.pl
5 / 5 2022-08-09

Opinie konsumentów o firmach i ich asortymencie sprawdzałem w przeszłości tylko w Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Niektóre recenzje są pełne emocje, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-01-17

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście solidną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-12-08

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-11-19

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o dużych markach, jak również o rodzinnych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o Clineo.pl

Clineo.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.clineo.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie