Kategorie: / Zegarki i biżuteria

clockdesign.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o clockdesign.pl
5 / 5 2022-09-02

Wiadomo, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-07-27

Fajnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-05-17

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy dużego biznesu. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-02-13

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie cieszącą się świetną renomą firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o clockdesign.pl

clockdesign.pl

Siedziba
-

WWW
http://clockdesign.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie