Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cocina Verde Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cocina Verde
5 / 5 2022-12-22

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-03-07

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje opinie stają się widoczne dla czytających niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-09-07

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już wiele razy uniknąłem związania się kontraktem z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-08-26

Istnieje mit, że wegańskie dania są niesmaczne, ale to nieprawda! Dania tutaj serwowane niczym nie ustępują!

5 / 5 2021-07-16

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Cocina Verde

Cocina Verde

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.cocinaverde.pl/

Email
-

Telefon
+48.690495069

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie