Kategorie: / Telefony

Cococases.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cococases.pl
5 / 5 2021-12-22

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-09-18

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale gdy widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywne komentarze, to nie kupuję, bo na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-09-06

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę cieszącą się świetną renomą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-08-20

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

Rzetelne opinie o Cococases.pl

Cococases.pl

Siedziba
Pruszków

WWW
http://www.cococases.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie