Kategorie: / Dla Dzieci

cocoshki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o cocoshki
5 / 5 2023-02-18

Wystawiam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną zmienione lub ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie moje komentarze są widoczne dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczące małej firmy lub dużego imperium. Widzę, że nie boicie się pokazywać prawdy, a to bardzo cenię.

5 / 5 2022-03-30

Nie tylko udzielam tutaj recenzji na temat różnych produktów i usług, ale również częściej zgłębiam opinie innych użytkowników. Dzięki wam kilka razy udało mi się uniknąć współpracy z niegodziwym dostawcą. Zamiast tego, skorzystałem z usług uczciwej firmy, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. To wspaniałe, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-09-15

Ostatnio sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich portfolio tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak zaczęłem zajrzeć również tutaj, bo wiem, że tutaj administratorzy nie zmieniają treści recenzji. Niestety, czasami te opinie są mało informacyjne i nie dowiadujemy się zbyt wiele o danym artykule. Mimo to, przynajmniej mam pewność, że nie są one manipulowane przez właścicieli platformy.

5 / 5 2021-08-24

W tym miejscu można przeczytać opinie zarówno o znanych sieciach, jak i o nowo otwartych sklepach w moim regionie. Często zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i dotychczas nie doznałam rozczarowania. Jest świetnie, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-04-26

Polecam

Rzetelne opinie o cocoshki

cocoshki

Siedziba
Warszawa

WWW
https://cocoshki.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 509 617 489

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie