Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

Codeon Sp.z.o.o Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Codeon Sp.z.o.o
5 / 5 2022-04-16

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-05-30

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-05-19

Są tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych producentach, jak również o małych działalnościach z mojego regionu. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-01-16

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o Codeon Sp.z.o.o

Codeon Sp.z.o.o

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.codeon.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 219 97 99

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie