Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

Codeon Sp.z.o.o Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Codeon Sp.z.o.o
5 / 5 2022-04-16

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym użytkownikom w dokonaniu trafnego zakupu, wyborze najlepszej usługi lub znalezieniu solidnego partnera inwestycyjnego. Według mnie, ogromnym plusem tego portalu jest brak usuwania komentarzy. Każda opinia zostaje od razu opublikowana, a moderatorzy nie ingerują w jej treść.

5 / 5 2021-05-30

Zdarza się, że sprzedawcy, podobnie jak rząd, obiecują wiele, ale rzeczywistość może być inna i nie zawsze tak optymistyczna jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobre jest, że powstają w sieci portale, na których uczciwe firmy mogą zyskać uznanie klientów i otrzymać opinie, a niesolidni sprzedawcy tracą ich szacunek. To właśnie powinno mieć miejsce!

5 / 5 2021-05-19

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o popularnych firmach, jak i małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Przeważnie korzystam z tego portalu przed zakupem produktu z nieznanej mi jeszcze sklepu i zawsze jestem z niego zadowolona. To świetne, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-01-16

W ostatnich dniach skupiłem się na przeglądaniu opinii klientów na temat marek i ich produktów lub usług. Dotychczas czytałem je głównie w profilu firmowym na Google i na Facebooku. Teraz jednak również zaczęłem obowiązkowo czytać je tutaj. Często komentarze są powierzchowne i nie dostarczają wielu informacji na temat samego produktu. Jednak co najmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują treści.

Rzetelne opinie o Codeon Sp.z.o.o

Codeon Sp.z.o.o

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.codeon.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 219 97 99

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie