Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

Codex Centrum Obsługi Powypadkowej Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Codex Centrum Obsługi Powypadkowej
5 / 5 2022-07-10

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-04-03

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są mało merytoryczne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-01-05

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o największych markach, jak również o rodzinnych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2020-12-22

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Codex Centrum Obsługi Powypadkowej

Codex Centrum Obsługi Powypadkowej

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://codex.org.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie