Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

COFFEE PLANT Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o COFFEE PLANT
5 / 5 2022-04-28

Tylko wtedy piszę recenzje i udzielam opinii, gdy mam pewność, że właściciele portalu ich nie edytują lub usuną. Tutaj wszystkie moje opinie są natychmiastowo widoczne dla innych użytkowników bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, często dotyczą drobnych firm lub dużych przedsiębiorstw. Jest to godne szacunku, że nie boicie się pokazywać rzeczywistej sytuacji.

5 / 5 2021-12-03

Pyszna kawa do porannego śniadania

5 / 5 2021-10-21

Jak wiadomo, firmy, podobnie jak politycy, lubią obiecywać różne rzeczy. Jednak w realu bywa z tym różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak na reklamach. Dlatego uważam, że jest to dobre, że w sieci powstają portale, które dbają o dobro klienta i umożliwiają solidnym firmom promowanie się oraz podniesienie jakości swoich produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją wiarygodność i tracą klientów. Tak powinno to właśnie wyglądać!

5 / 5 2021-09-14

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać obiektywną opinię na temat towarów, usług, lub osób, z którymi miał realne doświadczenia. Nie sposób jednak zadowolić każdego, dlatego gdy zauważam, że dana platforma handlowa ma tylko negatywne recenzje, rezygnuję z korzystania z niej. Jestem przekonany, że tyle ludzi nie mogło się pomylić.

5 / 5 2021-08-16

Tutaj można znaleźć opinie o znanych producentach, ale także o lokalnych sklepach z mojej okolicy. Zazwyczaj korzystam z tego portalu przed złożeniem zamówienia w nieznanym sklepie i do tej pory zawsze było warto. Dobrze, że istnieją takie platformy.

Rzetelne opinie o COFFEE PLANT

COFFEE PLANT

Siedziba
Blizne Łaszczyńskiego

WWW
https://coffeeplant.pl/

Email
-

Telefon
+48 533-096-666

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie