Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

CoffeeA7 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CoffeeA7
5 / 5 2023-03-08

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o produktach, usługach i sklepach, z którymi miał kontakt. Jednakże, uważam że nie da się zadowolić każdego. Kiedy widzę, że większość opinii na temat danego produktu jest negatywna, szukam dalej, ponieważ jestem przekonany, że coś w tym nie gra.

5 / 5 2022-04-23

Tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że właściciel witryny nie będzie modyfikował lub usuwał mojej opinii, publikuję swoje analizy i recenzje. Ta strona publikuje moje opinie bez opóźnień i bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotycząc małych rodzinnych firm lub dużych korporacji. Jest to godne podziwu, że nie boisz się tego. Całkowicie szanuję to podejście.

5 / 5 2021-12-27

Wyśmienitą kawę sprzedają

5 / 5 2021-10-03

Jak politycy, sprzedawcy lubią obiecywać wiele rzeczy, jednak w rzeczywistości nie zawsze jest tak różowo, jak to przedstawiają w reklamach. Dlatego uważam, że portale internetowe mające na celu promowanie uczciwych firm są świetnym rozwiązaniem. Dobre i dbające o swoich klientów przedsiębiorstwa mają szansę się wyróżnić i działać nad poprawą jakości, podczas gdy nieuczciwi sprzedawcy tracą na swojej reputacji w oczach konsumentów. Taka praktyka powinna być pochwalana.

5 / 5 2021-09-24

Cieszę się, że mogę pomóc innym kupującym w wyborze produktu lub zamówieniu usługi oraz w znalezieniu rzetelnego partnera inwestycyjnego. Co dla mnie jest dużym plusem, to brak usuwania opinii na tym serwisie. Opinie są publikowane bezpośrednio i nie są modyfikowane przez administratorów.

Rzetelne opinie o CoffeeA7

CoffeeA7

Siedziba
Kołobrzeg

WWW
https://www.coffeea7.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 947 136 177

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie