Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

CoffeeA7 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CoffeeA7
5 / 5 2023-03-08

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma prawie same niepochlebne opinie, to szukam dalej, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2022-04-23

Analizuję i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-12-27

Wyśmienitą kawę sprzedają

5 / 5 2021-10-03

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a nieuczciwi sprzedający tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-09-24

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym klientom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o CoffeeA7

CoffeeA7

Siedziba
Kołobrzeg

WWW
https://www.coffeea7.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 947 136 177

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie