Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Artykuły Medyczne

Colyfine.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Colyfine.com
5 / 5 2022-08-15

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał kontakt. Sądzę też, że o gustach się nie dyskutuje, ale gdy widzę, że jakaś firma ma niemal same niepochlebne opinie, to nie kupuję, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-11-15

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o produktach, usługach i firmach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już ze 3 razy uniknąłem związania się kontraktem z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaangażowaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2021-03-14

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. Tutaj wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-01-11

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz ukryte przez administratora platformy. W tym miejscu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy znanej korpo. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

Rzetelne opinie o Colyfine.com

Colyfine.com

Siedziba
Gdynia

WWW
https://colyfine.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48600600381

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie